Farní tábor 2020 – zrušen!

Marie Pučanová/ 25 května, 2020/ Aktuality z farnosti Dalečín, Aktuality z farnosti Jimramov, Aktuality z farnosti Sulkovec, Archiv, Nejnovější příspěvky

Shlédnutí: 116

Milí táborníci, 

letošní plánovaný farní tábor, který by se měl uskutečnit 11.-18. července 2020 v Netíně se konat nebude. V pátek 15.5. vydalo ministerstvo zdravotnictví podmínky pro konání letních táborů. Netínská fara, která loni splňovala podmínky pro tábor, letos již nevyhovuje. A i kdyby vyhovovala, tábor by se podobal ne táboru farnímu, ale koncentračnímu s omezováním svobody pohybu se spoustou nových příkazů a zákazů. Jako hlavní vedoucí ze sebe nechci udělat drába abych vám i sobě znechutil jeden týden prázdnin. Ale nebuďte smutní a sledujte o prázdninách farní stránky. Možná, že se tam objeví pozvání na nějakou farní akci právě pro vás.


S pozdravem a + požehnáním j. Pavel Čech

Share this Post